Polega na wykonywaniu elementów konstrukcji, części wyposażenia, oraz detali z drewna, trwale związanych z obiektem działania (budynek).

Roboty ciesielskie polegają na wykonywaniu z drewna całych budowli lub ich elementów. Mogą to być budynki, a z pośród różnorodnych elementów drewnianych wykonywanych w budowlach z innych materiałów: więźby dachowe, stropy, schody, podłogi i boazerie w budynkach, okładziny, pomosty i balustrady w zbiornikach i wieżach o konstrukcji stalowej, nakrywy, pomosty i balustrady w zasobnikach żelbetowych itp. Ponadto do ciesielstwa zalicza się wykonywanie budowli pomocniczych, np. rusztowań, deskowań i elementów zagospodarowania placu budowy, które umożliwiają wykonanie budowli stałych.

Firma nasza zajmuje się również montażem więżb dachowych. Ta praca wymaga precyzji, fachowości i wyobrażni, by cała konstrukcja stanowiła zwieńczenie całej bryły budynku. Kształt dachu i rodzaj pokrycia decydują o charakterze i walorach wizualnych budynku.
Dach to zwieńczenie zewnętrznych prac inwestorskich, wraz z elewacją tworzą nierozerwalną część stanowiącą o pięknie budynku.
Konstrukcje dachów o wielu płaszczyznach są dla nas zawsze wyzwaniem, które chętnie podejmujemy.

Gwarantujemy:
- wysoką jakość wykonywanych prac,
- 10 letnią gwarancję na usługi dekarskie,
- kompleksową obsługę klienta,
- szybką realizację zleceń.